נשמח לענות ע

ל כל שאלה

שעות פעילות החנות

ימים א'-ה' בבוקר 9:00-13:00     אחה"צ 17:00-19:00
יום שישי  9:00-13:00

נשמח לענות ע

ל כל שאלה

שעות פעילות החנות

ימים א'-ה' בבוקר 9:00-13:00
אחה"צ 17:00-19:00
יום שישי  9:00-13:00

נשמח לענות ע

ל כל שאלה

שעות פעילות החנות

ימים א'-ה' בבוקר 9:00-13:00     אחה"צ 17:00-19:00
יום שישי  9:00-13:00

שלח לנו הודעה

ואנחנו נחזור א

ילך בהקדם

עזרה ותמיכה

דגמ"ח אדלר נ

שמח לעמוד לשרותך

במחלקת חיילים ישנו מגוון רחב של מוצרים – כל מה שחיילים צריכים לגיוס וגם לקבע.  מדים, ציוד לנשק, תגים רקומים, כומתות, מעילים, גרביים, סמלים, דרגות ועוד…

 
 

 

 

אנו משפחה של דייגים ונשמח לעמוד לשירותכם בכל מה שקשור לדייג במפרץ אילת. היכן מותר לדוג והיכן אסור. כמו כן תקבלו הדרכה ראשונית לדייג במקום.

ניתן להשיג אצלינו גם ציוד לצלילה קלה כגון סנפירים, שנורקל, מסכת צלילה, נעלי צלילה ועוד …

 
 

 

 

במחלקת מחנאות ניתן למצוא ציוד מקצועי למטיילים וגם ציוד לחובבי טיולים, גזיות, בנזניות, שקי שינה, נעלים וגרביים להליכה, תרמילים מקצועיים, מזרוני שטח, משקפות, פנסי ראש ופנסים רגילים, מכנסי מטיילים, חגורות לכסף, ביגוד טרמי ומעילים.

אנו נשמח לתת יעוץ מניסיוננו האישי למקומות שונים בארץ ובעולם.

 

במחלקת הרקמה הממוחשבת אנו מפתחים לוגויים ע"פ דרישת הלקוח ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא היום. אנו רוקמים גם על מגבות וחלוקי רחצה ע"פ דרישת הלקוח, טליתות ותפילין לארועים שונים, בגדי עבודה כגון בגדי שף וכיוצא בזה, כובעים ובכלל על כל דבר שניתן לרקום עליו.                  

 
 

 

 

במחלקת ההדפסות אני מדפיסים על טקסטיל, חולצות וכדומה וכן על מוצרים כגון שעונים, מגנים, מדבקות, ספלים, מחזיקי מפתחות ועוד ועוד… אנו מדפיסים ע"פ בקשת הלקוח תמונה עם הקדשה, חולצות לסוף מסלול, מגנים שונים לאירועים, כיפות, מתנות לסוף שנה לגנים ובתי ספר וכן למוסדות במחירים מיוחדים. אצלינו ניתן להזמין גם בבודדים והכל נעשה במקצועיות ועד לאישורו הסופי של הלקוח. אנו מאמינים ששירות ומקצועיות היא הדרך הנכונה. 

אנו נדאג לאספקת המוצרים ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר. שליחת המוצרים הינה עד 14 ימי עסקים מיום ההזמנה.
במשלוח ע"י דואר שליחים החבילה בד"כ מגיעה עד יומיים מיום השליחה ליעד. בחבילה בדואר רשום החבילה תגיע בד"כ אחרי מספר ימים.

דגמ"ח לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.

 
 

 

 

ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני.  ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת  דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 30 יום מתאריך רכישת המוצר.
• במקרה של ביטול העסקה, תחזיר החברה ללקוח את סכום הרכישה פחות 5% מדמי התשלום עבור הטיפול, ופחות דמי המשלוח. ההחזר יהיה בהתאם לצורת התשלום של הלקוח, כלומר אם שילם באשראי יקבל החזר לכרטיס האשראי פחות 5% ופחות המשלוח.
• אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה, זאת בנוסף לדמי הביטול.
מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.ניתן להחזיר מוצר תוך 30 ימים מיום הרכישה במידה ולא נעשה בו שימוש והינו באריזתו המקורית. מוצרים עליהם רקמנו או הדפסנו לא ניתנים להחזרה.
מוצרי הלבשה תחתונה כגון תחתונים לא ניתן להחזיר ע"פ הוראת משרד הבריאות.

בכל שאלה או בירורים, ניתן לפנות אלינו בטלפון 08-6375486 בהתאם לשעות פעילות החנות.

אבטחת מידע ופרטיות

•דגמ"ח רשאיות להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
• דגמ"ח נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
• החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
• כפתור "שלח" יש משום הסכמה לחברת דגמ"ח או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים שלנו.

בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצן להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה התקשרו לטלפון: 08-6375486 באמצעות לחיצה על כפתור "שלח" אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.

קניין רוחני

• כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של דגמ"ח אדלר.
• אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט

• פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב"ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.